otrdiena, 2012. gada 24. jūlijs

Otrdiena 24. jūlijs
Rīts iesākās pēc deviņiem, jo pie durvīm jau gaidīja žurnālu sainītis.
Un, kas uz galda vakar palika? Bērnu zīmējumi, kas tapuši bibliotēkā, kamēr mammas meklē informāciju datorā. Vai lasa žurnālus. Atradu darbiņiem vietu pie grāmatu plauktiem, lai paši un citi priecājās, būs jāiegādājās konfektes, tas tak garšo mazajiem.
Šodien skatījos ALISē rezervētās grāmatas, sūtīju e-pastus atgādinātu, par piepirstajām grāmatām. Pieprasījām arī gramatas, no Siguldas novada bibliotēkas, lai mūsu lasītāji būtu nodrošināti ar vajadzīgo.
Šodien tika piekārtoti plaukti, lai grāmatas izskatās plauktos glīti. Jo pēc vakardienas cilvēku skrējiena, grāmatas mēdz sašķebties. Vai sliktākā gadijumā neatrodas vajadzīgajā vietā.
Šodien bibliotēku apmeklēja dažādi vecuma apmeklētāji kas lasīja jauno periodiku- šodien tā bija Lauku Avīze, Neatkarīgā un Rīgas Apriņķa avīze.
Šodien arī jauniešīem(vairākām meitenēm) bija interese par jaunajiem Sīrups numuriņiem, tie tika šķirstīti kādas 100 reizes, brīnos, kā nenodila.
Paldies lasītājai, kas atnesa pilnu Maximas maisiņu ar seniem žurnāliem, priekš makulatūras. Viņa atvainojās, ka vairāk neesot, jo jaunatne visu aiznesusi uz miskastēm.
Ap divpadsmitiem  ieradās Siguldas novadu bibliotēkas direktore ar SBA grāmatiņām, rēķiniem. Izstāstiju mazās pārmaiņas, kas attiecās uz Siguldas novadu bibliotēku depozatāriju. Tiek piešķirta telpa no pagasta kūlturas nama. Tuvākajā laikā jāsāk iekārtoties plašāk.
Pārrunājām lietas, kas saistās ar riteņbraukšanu 31.jūlijā Siguldas novada bibliotēkas iesaistīties akcijā „Velotūre par bibliotēkām” (Cycling for libraries), kuras laikā 120 bibliotekāri un viņu atbalstītāji no 24 valstīm rīta agrumā ieradīsies no Rīgas Allažu pagasta bibliotēkā, apmeklējot arī Siguldas novada bibliotēku un skaistākās Siguldas vietas.
Grāmatu lasītāji bija diezgan maz, vairāk interneta lietotāji. Un mazie multfilmu skatītāji, kas bija paņemuši pa draugam līdzi.
 Piekārtoju rēķinus mapēs. Atzīmēju vajadzības uz lapiņas, kas jāpaspēj iegādāties, pirms došanās atvaļinājumā, lai bibliotēka varētu strādāt.
Diena paiet ātri, un kas rīt jāpadara?

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru