pirmdiena, 2012. gada 30. jūlijs

Pēdējā akcijas diena


Garākā nedēļas diena iesākusies karsti!
Iesākās ar remontarbiem(internets ļoti gausi stradāja, sazvanijos ar Atbalsta puišiem) Tad atbilstoši  ieteikumiem, tos izpildīju.

Šodien arī Līgatnes puisis atbrauca pēc makulatūras, par svaru nav zināms, jo svērs uz vietas līgatne. Ļoti patīkami, ka puiši sēdēja pie interneta un spēlītes spēlēja, viņi čakli nāca palīgā, ar lepnumu, ka palīdz. Lielās kastes šoferīts pats aiznesa līdz busam. Tālāk devās uz Novada bibliotēku, Skolas ielā 3.

Šodien nāca daudz bērneļu pēc obligātās literatūras devas, arī jaukā kundze, kas ņem 18 grāmatas un izlasa 3 nedēļās. Protams arī citas kundzes un kungs.

Sekoja šodien arī kopēšanas darbi, skenēšana, neatlika laika pat kafijas pauzei.

Tad tādi sīkumiņi, kā puķes aplaistīšana, putekļu slaucīšana, elektības pārbaude, grāmatas nolikšana pa vietām, svītrkodu uzlīme, stūrīšu uzlabošana, izstādes ierīkošana. Patīkama attieksme pret jeb kuru jaukumu, kas iegriežas bibliotēkā ar savām vajadzībām un vēlmēm.

Šodien noslēdzas akcija. Un pats jaukākais, ko gūstam no šīs akcijas, manuprāt, ir sapratne, ka darbs, ko darām, ir patīkams, vajadzīgs un mums pašiem rada prieku un dodam to vēl citiem. Protams visas lietas jau nevar uzskaitīt, tad būtu jāraksta romāns. Pa visiem ikdienas sīkumiem, kā neatradu paskastes atslēgu, jo apkopēja bija nolikusi vienu plauktiņu augstāk, to ka, apmeklētāji stāsta savus piedzīvojumus un jūtas atvērti bibliotēka.

Ka katrs grib pārmīt vārdiņu un būt vajadzīgs. Liela daļa no pagasta iedzīvotājiem zin, ka ir bibliotēka pagastā. Bet kad saskaras ar vajadzību pēc interneta, kopēšanas paveras jaunas iespējas. Ka vēl ir iespēja paņemt grāmatiņas, žurnāliņus.

Līdz nākošai akcijai! Lai vairāk bibliotēkas iesaistās, jo jauki ir palasīt un pārdomāt, kā darās citās nodaļās (Lielās rajona bibliotēkas, kas pārstāv vairākas nodaļas) vai citas pilsētas,pagasta bibliotēkas.

Vēl jāpaspēj pārbaudīt riteni, jo rīt ierodas velobraucēji Allažu bibliotēkā, un mans uzdevums viņus pavaīt no Allažiem uz Siguldas novada bibliotēku! Būs interesanti! Vai būs daudz sagaidītāji, pavadītāji un līdzjutēji?

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru